Эйвон

Реєстрація Avon у Харкові. Avon Харків.

Реєстрація Avon у Харкові. Avon Харків.


На нашому сайті ви можете зареєструватися представником Avon у Харкові чи просто купити продукцію Avon.
 Харків ділове та красиве місто.
Компанія Avon Україна завжди готова допомогти прекрасним жінкам Харкова піклується про своє здоров'я та красу, крім цього ви можете почати власний бізнес разом з Avon. Для цього вам потрібно стати представником Avon у Харкові. Це дозволить вам купувати Avon з знижкою від 18 до 30%, безкоштовною доставкою на ваше поштове відділення і оплатою замовлення після отримання протягом семи днів. Реєстрація Avon у Харкові безкоштовна і на нашому сайті вона проходить в один крок - просто заповніть форму реєстрації.

Вам будуть потрібні дані вашого паспорта, копії сторінок не потрібні. Дані при реєстрації потрібно вказувати справжні і без помилок, це прискорить процес реєстрації представником Avon Україна у Харкові. Після реєстрації представником Avon ви можете самостійно замовити продукцію Avon, ви отримаєте доступ до розпродажів компанії, знижки при цьому досягають 70% від цін поточного каталогу.
Якщо Ви зареєструвалися в Avon, то не обов'язково замовляти продукцію з кожного нового каталогу, у вас взагалі не з'являється ніяких зобов'язань після реєстрації. Ви просто отримуєте можливість купувати продукцію Avon з привілеями.
Крім цього з компанією Avon ви можете почати абсолютно унікальний бізнес. Від вас не потрібно рано вставати і бігти в офіс. Крім роботи, ви завжди будете встигати зробити всі домашні справи, приділяти достатньо часу своїм близьким. Тому що ви можете вести свій бізнес, не виходячи їх вдома.
Ви можете набирати свою команду представників Avon, ставши партнером Avon у Харкові. Партнер отримує винагороду від продажів своєї команди.

 

Зарегистрироваться в Avon Украина

Avon - скидка на заказ до 30%.

*Мы не передаем Ваши данные третьим лицам без Вашего предварительного согласия !

Контакты

только для регистрации:
093-55-00-252

телефоны представительской линии
044-230-36-36

бесплатный телефон для зарегистрированных представителей Avon
0-800-50-50-80