Эйвон

Ейвон Суми. Стати представником Ейвон в Сумах

 Ейвон Суми. Стати представником Ейвон в Сумах

 

Ви можете прямо зараз стати представником Ейвон в Сумах. Місто було створено, як центр Слобідського козацького полку, який стояв на варті біля південних кордонів. Ми знаємо, що городяни досі пам'ятають і шанують історію свого рідного міста. Про це свідчать назви вулиць - Перекопська і Козацький вал. Для нас велика честь допомогти жінкам міста Суми бути завжди красивими і доглянутими, а також досягти успіху, створивши свій бізнес, сотруднічая з Ейвон Україна. Зробити це не так вже й складно, але як і у всякій справі - головне почати. Насамперед необхідно зареєструватися в Ейвон в Сумах. Дозвольте докладно розповісти вам про процес реєстрації в Avon в Україні. Реєстрація в Ейвон - це отримання статусу представника Ейвон. При його наявності ви купуєте продукцію з каталогу Avon зі знижкою від 18% до 30%. Представник Avon в Сумах має доступ до закритих розпродажів компанії, доставка замовлення для нього безкоштовна і оплатити замовлення потрібно не при отриманні, а протягом 7 днів після отримання замовлення.


 Реєстрація Avon в Сумах безкоштовна. Для проходження реєстрації Avon в Сумах, слід заповнити реєстраційну форму. Просто заповніть всі графи форми, клікніть кнопку «Зареєструватися». Все зробили? Вітаємо. Ви відправили свою заявку на реєстрацію Avon в адміністрацію компанії.
Компанія AVON не вимагає від Вас жодних документів, крім даних паспорта. Після того, як Ви відправили заповнену реєстраційну форму, протягом декількох годин, до Вас прийде SMS повідомлення від компанії AVON, в якому вказується номер вашого рахунку. Як бачите, реєстрація в Ейвон проста.
З вами зв'яжеться партнер Ейвон, надішле вам на імейл поради та інструкцію як зробити своє перше замовлення Ейвон в Сумах.
 Ми будемо раді будь-якою формою співпраці з Вами. Наше завдання - допомогти Вам завжди бути красивою.

 

Зарегистрироваться в Avon Украина

Avon - скидка на заказ до 30%.

*Мы не передаем Ваши данные третьим лицам без Вашего предварительного согласия !

Контакты

только для регистрации:
093-55-00-252

телефоны представительской линии
044-230-36-36

бесплатный телефон для зарегистрированных представителей Avon
0-800-50-50-80