Эйвон

Ейвон Україна

Ейвон Україна

офіційний сайт Ейвон УкраїнаНе упускайте шанс, який дає Ейвон Україна прямо зараз скористайтеся пропозицією від Ейвон Україна!

 

Зареєструвавшись в компанії Ейвон Україна і отримавши персональний номер мережі компанії Avon, Ви отримуєте масу переваг:

Знижка Ейвон Україна від 18% і більше на весь величезний асортимент продукції Ейвон відразу після реєстрації представником Ви отримуєте право набувати всю продукцію Ейвон Україна в роздріб за оптовими цінами, на 18 відсотків дешевше ніж в каталозі Ейвон!

Безкоштовна доставка ваших замовлень на поштове відділення у вашому місті на ваш вибір.

 

Розміщуєте Ваші замовлення будь-яким зручним способом (це можна зробити через Інтернет, sms, е-мейл) і в зручний саме для Вас час! Ви завжди можете зробити замовлення в будь-який час і в будь-якому місці - адже мобільний телефон завжди під рукою, можна зайти на офіційний сайт Ейвон Україна - avon.ua і зробити замовлення!

 

При цьому Ви економите час, не бігаючи по магазинах і салонах - ваш каталог-магазин Ейвон Україна завжди у Вас під рукою! Ні для кого не секрет, що сучасний темп життя іноді залишає нам з вами мало вільного часу. Навіщо ж витрачати свій час даремно? Та й зробити вірний вибір набагато зручніше і приємніше робити в спокійній обстановці, можна перегорнути друкований каталог Ейвон Україна лежачи на дивані, або переглянути каталог Ейвон онлайн!

 

Участь у регулярних акціях і програмах з незмінними подарунками від Avon Україна, дозволить вам отримати цінні бонуси від роботи з Ейвон Україна! Акції ми проводимо тільки для зареєстрованих представників!

 

Зарегистрироваться в Avon Украина

Avon - скидка на заказ до 30%.

*Мы не передаем Ваши данные третьим лицам без Вашего предварительного согласия !

Контакты

только для регистрации:
093-55-00-252

телефоны представительской линии
044-230-36-36

бесплатный телефон для зарегистрированных представителей Avon
0-800-50-50-80